2019-2021

Hampton Residence Wilanów

  • Adres WARSZAWA, dz. Wilanów
  • Etap w trakcie realizacji
  • Zakres PROJEKT KONC., BUD.,WYK., NADZORY AUTORSKIE
  • Parametry PUM 7 212,40m2, etap II i III PUM 11 524,08m2
  • Klient Green House Development

Inwestycja to zespół domów jednorodzinnych wolnostojących jedno i dwulokalowych. Położonych w pięknej i modnej części Wilanowa, przy ul. Hlonda, otoczone zielenią i bogatą infrastrukturą.
Projekt składa się z nowoczesnych rezydencji dla 4-8 osobowej rodziny. Nowoczesna architektura dostosowana do potrzeb użytkowników o eleganckiej kolorystyce, wykończona naturalnym kamieniem, łączy w sobie nowoczesną formę i funkcjonalność rozwiązań. Architekturę charakteryzują duże przeszklenia, wiszące balkony oraz tarasy dzięki którym przyszli właściciele będą mogli cieszyć się nieograniczoną przestrzenią. Ogrody otaczające rezydencje będą idealnym miejscem komfortowego wypoczynku.

Bryłę budynku zaprojektowano jako 3 kondygnacje (parter, piętro + poddasze użytkowe-antresola), rzut budynku w poziomie przypomina kwadrat ze strefami wejściowymi w podcieniach. Dach wielospadowy, kryty blachodachówką, w konstrukcji drewnianej tradycyjnej o kącie nachylenia 30o.

We wnętrzu zaprojektowano na parterze wejście z garderobą, gdzie mamy dostęp do garażu dwustanowiskowego, z przestronnej komunikacji otwiera się reprezentacyjna przestrzeń dzienna, która tworzy się z połączonych pomieszczeń salonu, jadalni, kuchni oraz klatki schodowej a wszystko to dopełnia przeszklenie na pełną wysokość kondygnacji. Na parterze znajdują się również kotłownia, pom. gospodarcze, część budynków posiada pralnie, gabinet. Piętro budynku to 3-4 sypialnie z garderobą, łazienką i balkonem, ewentualnie część budynków posiada pralnie, saunę, pokój rekreacji, piękny przeszklony gabinet czy tez antresolę łączącą piętro z salonem. Poddasze – antresola pozostawiono do adaptacji użytkownika.

Wygodny dojazd do rezydencji zapewni reprezentacyjna aleja główna. Szeroka, efektowna, elegancka, z piękną zielenią stanowić będzie centralną oś inwestycji. Podkreśli elegancki i unikalny charakter Hampton Residence Wilanów.

Cały teren Hampton Residence Wilanów będzie ogrodzony, strzeżony oraz zamknięty. Przy wjeździe powstanie portiernia z kontrolą dostępu. Działki będą okalały wygodne alejki ze starannie zaplanowaną zielenią i elementami małej architektury. Monitoring terenu zapewni tak pożądane bezpieczeństwo, komfort i prywatność przyszłym mieszkańcom.

Całość osiedla składa się:
etap I – 18 domów jedno lub dwulokalowych
etap II – 14 domów jedno lub dwulokalowych
etap III – 10 domów jedno lub dwulokalowych